Tansu Dayan, Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Bihter’in Galasında Giydiği Sıra Dışı Kıyafeti Tiye Alınca Olanlar Oldu

Uzun zamandır büyük bir heyecanla beklenen, Halid Ziya Uşaklıgil’in romanı Aşk-ı Memnu’dan uyarlanan Bihter filminin galası sonunda gerçekleşti. Galada tüm oyuncular şıklık yarışına girerken Farah Zeynep Abdullah’ın seçtiği kıyafet olay oldu. Taklitler Kralı Tansu Dayan da Farah Zeynep Abdullah’ın sıra dışı kombinini tiye alınca olanlar oldu.

İşte detaylar ?

Bugün Amazon Prime’da vizyona girecek olan ve başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi gibi oyuncuların yer aldığı Bihter filminin galasını hepimiz büyük bir heyecanla bekliyorduk.

Merakla beklenen filmin galası, dün gece ünlü isimlerin katılımıyla Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

Galadan sızan ilk görüntüler sosyal medyayı fena salladı tabii. Galaya katılan tüm oyuncular adeta birbirleriyle şıklık yarışına girmişti desek yeridir.

Fakat bir kişi vardı ki onun kıyafeti sosyal medyada olay oldu. Bu isim tabii ki Farah Zeynep Abdullah.

Oldukça enteresan bir elbise tercih eden Farah Zeynep, hem elbisesiyle hem de elbisesinin 124 bin 378 liralık fiyatıyla sosyal medyanın diline düştü.

Hâl böyle olunca Farah Zeynep Abdullah’ın değişik kıyafeti Tansu Dayan’ın da radarına takıldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden Farah Zeynep’i tiye alan Tansu Dayan, hepimizi güldürdü ?

Paylaşımının altına “Dışardan gördüm yeşil türbe, içine girdim estağfirullah tövbe” notunu düşen Tansu Dayan’a sosyal medya kullanıcılarından ve ünlü isimlerden yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir